قالب وبلاگ قالب وبلاگ

علوم غریبه،حروف ابجد،حروف ابجد کبیر،فال حروف ابجد،جدول حروف ابجد،استخاره با حروف ابجد
 

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 توسط آذرمنش 09352191655 http://inforosh.com
چاکرا ها و مراکز انرژی به زبانی همه فهم

به زبانی هم فهم – چاکرا ها و مرا کز انر ژی 

 تعریف کلی که از چاکرا ها به عمل می آید عبارت است از مراکز انرژی هفت گانه یابیشتر که درجاهای مختلف بدن استقرار یافته و توان و کارائی این چاکرا ها و حوزه حرکت و نفوذ آنها در این عالم به توان و آگاهی شخص بر می گردد.

 

اما آنچه از این نظریه ها به کار ما می آید چیست؟ما عملا چگونه می توانیم از این به اصطلاح مراکز انرژی جهت رشد و حرکت خوداستفاده کنیم:

 برای تفکر

آنچه ما می بینیم در ما و نوع تفکر ما تأثیر می گذارد به تناسب ماهیت آن چیز، به عنوان مثال وقتی یک صحنه فیلم که محرک جنسی است می بینیم . چاکرای جنسی تحریک می شود و با لطبع افکاری که بالا می آید هم جنسی است ، درناحیه  چاکرای جنسی تحریک صورت می گیرد درناحیه مغز " ادراک" یعنی آن تحریک در مغز ترجمه می شود و حاصلش یک تصمیم و یک فکراست و  شخص را حرکت می دهد در جهت همان فکر .

 قانون تحریک در همه جا صدق میکند خود را درجاذبه هر چیزی قرار دهیم به طرف همان چیز حرکت میکنیم .درمورد موسیقی نیز به همین صورت  عمل میکند ،وقتی یک موسیقی متال گوش می کنیم  نت های این گونه موسیقی ها عموما روی چاکرا های جنسی تأثیر می گذا رد و حاصلش افکار جنسی و ا فسر دگی بعد از آن ....حال اگر شخصی با یک اذان خوب یا یک موسیقی عرفانی تحریک شود این جا چاکرای قلب تحریک می شود و حاصلش افکار الهی است که من دیگر نمازم را اول وقت می خوانم-دروغ نمی گویم و... چاکرای خورشیدی هم که محل قرار گرفتن نفس بین دو پهلوست هم همین طوراین جامرکزخلاقیت ماست،نفس برای تدبیر و اصلاح امور دنیای ماست البته در مدار حق. وقتی ما مرتبا  با کسانی که حرف پول و کارو تلاش و پیشرفت های مالی می زنند.می نشینیم چاکرای خورشیدی تحریک ودر نتیجه افکار مادی و اقتصادی  ما  شارژ می شود و تصمیماتی از این دست ،که باید تلاش بیشتری بکنیم صبح ها زود تر از خانه بیرون بیائیم شب ها دیر تر ...

می گویند:( پرنده ای که در قفس است هنگام آب و دانه دادن اگر تلاش کند می تواند فرارکند و آزاد شود).

تا نوع تحریک ها عوض نشود نوع ادراکات و افکار نیز تغییر نخواهد کرد سنگها به تناسب ماهیت درونیشان میتوانند نوع تحریکات را عوض کنند به عنوان مثال وقتی در مورد سنگی به بیان وحی گفته شده این سنگ باعث وسعت رزق میشود،حتماًدلیلی منطقی دارد بیان دین بیان رمز است و سر . در آن زمان تازه بت را از مردم گرفته بودند بتهایی که از سنگ بودند بیشتر از این نمیشد که باز شود مگر برای اصحاب سر.حال آن سنگی که گفته شده بود باعث وسعت رزق میشود امروزی ها میگویند خلاقیت میدهد واینچنین تعریف میکنند که این رنگ واین سنگ باعث تحریک چاکرای خورشیدی ومتعادل شدن آن میشود،سیستم گوارش بهتر کار میکند ،نیم کره منطق مغز شما بهتر کار میکند وشمااز امکانات خودتان بهتر استفاده میکنید این میشود خلاقیت که البته همه شما میدانید خلاقیت صفت خلاق(مطلق)است .شما دوست خلاقی روی دستتان دارید که به تدریج خلاقتان میکندو صفت خود را دراختیار شما قرار میدهد

میرود در سینه ها از سینه ها                       از ره پنهان صلاح وکینه ها                            دیوان شمس

 

 بگذزیم این قصه سر دراز دارد وجای تفکر زیاد (برای تفکر).......

 برای همین است که معمولا هر چه ما تصمیم می گیریم خوب شویم نمی شود  چون ابتدا باید ریشه اصلاح شود شاخه ها خود اصلاح می شوند .

پیر مردانی را می بینیم که هر روز از جلوی فروشگاه که معمولا پر رفت و آمدو  شلوغ است می گذرند و دخترانی که از رو برو می آیند . سر پیر مرد پائین می افتد سپس بالا می آید دوباره پائین ودر آخر نمی تواند بگذرد نگاه می کند سپس از خود ناراحت می شود ، که چرا نگاه کردم این پیر مرد 15 ساله هم که بود همین مشکل را داشت 20 سالگی هم، 35 سالگی هم و .......و هم اکنون که 70 سال سن دارد باز هم در گیر است و نمی تواند بگذرد و حال که  سرش را هم  پائین می اندازد  ،فکرش را چه کند ، دلش را چه کند و این راهی  است که ما می رویم باید چه کنیم؟

 با ید نوع تحریکا تمان را عوض کنیم ، نو ع ادراکاتمان و نوع افکار مان و اعما لمان تغییر خواهد کرد . خلوت با خدا ی هستی مجالست با اهل یقین ، مجالست با قرآن و......و البته استقامت که استقامت جهت غلبه بر سکون است که در فیزیک  بیشترین انرژی صرف غلبه بر سکون میشود.

وقتی حرکت آغاز شد ادامه حرکت بسیار آسان تر از غلبه بر سکون خواهد بود. وقتی به صورت مستمر خود را در جاذبه ای خاص قرار می دهیم آن جاذبه بنا به ضعف و قدرتش ما را به خود جذب و مشغول می کند. آگاه باشیم که خود را در چه جاذبه ای قرار می دهیم و در مدار که می چر خیم.

 گفت در گوش گل وخندانش کرد                            گفت با سنگ وعقیق کانش کرد                                                                     مولوی

سنگها هم به تناسب ماهیتی که دارندهر کدام بر روی یک یا چند چاکرا اثر میگذارند،کلاً هر چیزی در اطراف ماست چه روشن چه تاریک چه خوب و چه بد ،روی یکی از این مراکز تاثیر میگذارد و باعث نوع خاصی از تحریک و سپس ادراک میشود و نهایتاً تصمیم به حرکت که این حرکت است که رشد یا عدم رشد ما را رقم میزند بازهم توصیه میکنم سری به دورو بر خود بزنید و ببینید چه چیزهائی شما را شارژ وتحریک میکند که باعث فعال شدن ویروسهای درونی تان میشود. همه ما ویروس سرماخوردگی را در وجود خود داریم ولی این ویروس وقتی در شرایط سرما قرار بگیرد رشد میکند و شما را به زانو در میآورد.

(برای تفکر)

 همه چیز در درون ماست هم رشد و آگاهی و هم شکست و نابودی و ما مختاریم

طبقه بندی: علوم غریبه، 
برچسب ها: چاکرا ها و مراکز انرژی، انرژی درمانی، هفت چاکرا، چاکرا چیست؟،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic