تبلیغات
علوم غریبه،حروف ابجد،حروف ابجد کبیر،فال حروف ابجد،جدول حروف ابجد،استخاره با حروف ابجد - نقش سنگ ها در کنتر ل نیروی جنسی قبل و بعد از ازدواج،دعای ازدواج،طلسم ازدواج
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

علوم غریبه،حروف ابجد،حروف ابجد کبیر،فال حروف ابجد،جدول حروف ابجد،استخاره با حروف ابجد
 

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 توسط آذرمنش 09352191655 http://inforosh.com
نقش سنگ ها در کنتر ل نیروی جنسی قبل و بعد از ازدواج"

کنترل غریزه جنسی وسنگها

 

اگربخواهید بدانید که این غریزه چقدر قوی است باید سیری در تاریخ گذشته تا حال بکنیدو ببینید بزرگانی  که در این دام گرفتار آمده اند چه کسانی بوده اند با چه مراتبی و از کدام گروهها. که البته آنچه که گفته شده اندکی از بسیار است و اگر ستار العیوبی خدا نمی بود در حقیقت آبروی خیلی ها از دست می رفت .

صد هزاران نام خوش را کرد ننگ      صدهزارن زیرکان را کرد دنگ        مولوی

بگذریم تنها راه و چاره اش حفظ خدای است وبس. ولی در این میان ابزار کار آمد نیز بی تأثیر نیست چرا که ما مأموریم به انجام وظیفه تا نتیجه چه حاصل آید.به عنوان مثال بسیاری از دیدنی ها میل جنسی راتشدید می کند همچنین بسیاری از خوردنی ها هم میل جنسی را افزایش می دهند بو کردنی ها هم همین طور،گاها عطر هائی استشمام می شود که محرک قوای جنسی است شنیدنی ها:نت موسیقی های متال تماماً بر روی سیستم جنسی اثر گذاشته و افکاری که بالا می آید افکار جنسی است. یک اذان خوب هم قلب را تحریک می کند و افکاری متناسب بالا می آیدو ترجمه می شود. در مورد لمس کردنی ها و حتی سنگ ها هم همین طور است .

سنگهائی مثل یاقوت قرمز محرک قوای جنسی است و میل جنسی را تشدید می کند عقیق های نارنجی هم که به زردی گرایش دارند همین طور میل جنسی، میل به زندگی و حرارت و بودن را تشدید می کنند و برای آدم های افسرده و درون گرا بسیار مفیدند.

همین طور عکس این موضوع هم صادق است دیدنی ها ،خوردنیها،شنیدنی ها ،خواندنی هاو همین طور لمس کردنی هائی هم هستند که میل جنسی را کاهش میدهند .

در بین اشعار شعرا و حکایات و افسانه ها ی تاریخی از دو سنگ به عنوان سنگهای گذر از افعی نفس وشهوت یاد شده که اشعار آن در بخش شعرا و سنگها www.dahr.ir. بیان شده:

 یکی زمرد ویکی عقیق سرخ،زمرد نماد عشق و محبت است و عشق تصفیه شدهء شهوت ، عقیق سرخ و زمرد انرژی را از سطح های پائین به طرف بالا می کشند و هر دو به شدت بر روی قلب تأثیر می گذارند.

 

اگر می بینیم که جوانان ازغریزه جنسی هیچ گاه سیر نمی شوند ، یکی از دلائل آن این است که عقیق سرخ و زمرد از بین ما رفته و دیگر کسی سراغ انگشتر دُر را نمی گیرد ،آنهم در روزگاری که تأثیر کریستال دُر،در تخلیه افکار جنسی ومنفی به اثبات رسیده ، سنگهای صنعتی" مواد پلاستیکی"چینی و پاکستانی جای آن را گرفته" چرا که شیشه ها زیباترند و ارزانتر و ما ظاهر پرستان  تکلیفمان مشخص"بگذریم.......

برای آدمهای امروزی سنگی موثر تر از در در این ضمینه وجود ندارد البته بیشتر از نصف روز ازآن استفاده نکنید که ممکن است تاثیر عکس داشته باشد.اگرهم، هم اکنون انگشتری در در دست دارید و به صورت مداوم ازآن استفاده میکنید.مسلماً الآن دچار یکی ازاین حالات هستید.سنگینی و بیحالی و چرت ، کلافگی ،خستگی و سنگینی،افت شدید فشار خون و نهایتاً سردردهای چپ وپشت سر ودربعضی جلوی پیشانی.چند روزی ازخود جداکنید این مشکلات رفع میشود بعد دوباره رجوع کنید ولی نصف روز ،اگر عموماً فشارتان پائین است فقط موقع ذکر یا مطالعه آن را دست کنید یا از عقیق سرخ یمن استفاده کنید

طبقه بندی: علوم غریبه، 
برچسب ها: نقش سنگ ها در کنتر ل نیروی جنسی قبل و بعد از ازدواج، دعای ازدواج، طلسم ازدواج،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ