تبلیغات
علوم غریبه،حروف ابجد،حروف ابجد کبیر،فال حروف ابجد،جدول حروف ابجد،استخاره با حروف ابجد - سنگهای ماه تولد
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

علوم غریبه،حروف ابجد،حروف ابجد کبیر،فال حروف ابجد،جدول حروف ابجد،استخاره با حروف ابجد
 

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 توسط آذرمنش 09352191655 http://inforosh.com
چرا سنگهای ماه تولد

سنگهای متناسب با ماههای تولد

با توجه به خصوصیات مشترک متولدین هرماه از سوئی و خاصیت ،رنگ  ونوع انرژئی که درسنگها وجود دارد ازسوی دیگر سنگهائی تحت عنوان سنگهای ماه تولد پیشنهاد شده ، این رابطه ها دانش کهنی است که با پیشرفت بشر در حوزه های مختلف از جمله فیزیک ،شیمی ،آمار،نجوم،روانشناسی و… مجدداً مورد توجه قرار گرفته و در تمام دنیا از مزایای اسرارآمیزآن استفاده می شود ، پیش از این نیز در بیان ادیان به زبان سربیان شده.

باید توجه داشته باشیم که سنگها و جواهرات نیز همچون تمامی موجودات و آفریده های خالق هستی،دارای تشعشعات و ارتعاشات خاصی هستند وهمچون نیروهای دیگر طبیعت دارای اثرات مثبت یا منفی .

 از زمانهای قدیم ،اعتقاد بر این بوده که سنگها دارای قدرت مافوق طبیعی هستند و بر روی جنبه های مختلف زندگی ما تاثیرات زیادی را بر جای می گذارند.فرستادگان الهی  نیز که علومشان از وحی سرچشمه گرفته و از اسرار و رموز عالم خبر داشته اند توجه خاصی به این موضوع داشته وضمن استفاده از سنگها برای خود ،به دیگران نیز استفاده از آنها را سفارش می کردند، وخواص و فواید زیادی از آنها بیان کرده اند. در متون دینی ادیان دیگرو نیز در فرهنگ مردمان جهان،  در باره انگشتر و فواید نگین آن صدها حکمت و حدیث و افسانه وجود دارد .لازم به ذکر اینکه ممکن است به خاطر عوامل مختلف محیطی، اجتماعی ،درونی و... فردی در جاذبه ای قوی تر قرار گرفته و شخصیتی متفاوت از هم قطاران خود داشته باشد،برای آشنائی بیشتر با خواص سنگها و جواهرات میتوانید به کتابهای موجود در بازارمراجعه فرمائید 

واما چرا سنگهای ماه تولد:

وضعیت خورشید، ماه، سیارات و ستارگان در هر ماه تاثیرات خاصی بر زمین و اهالی آن می گذارد که این وضعیت شامل نوع و میزانی از انرژی خاص در آن ماه با توجه به فصلها ، دوری  یا نزدیکی به زمین یا خورشید میزان جاذبه یا دافعه آن جرم تاثیر گذار، جبهه های هوا ، بادهای موسمی، حرکتهای وضعی و انتقالی زمین و عوامل تاثیر گذار دیگر  می باشد. میزان انرژی ها درابتدا  تا انتهای ماهها  نیز متغیر است لذا تاثیرات یکسان این نوع انرژی ها بر متولدین هر ماه باعث ایجاد نقاط ضعف یا قوت مشترک در متولدین آن ماه می شود 

نکته دیگری که در مورد متولدین هرماه لازم به ذکر است این که ممکن است متولدین اواخر یک ماه خصوصیات ماه بعد را دریافت کرده باشند،یا متولدین اوائل آن ماه خصوصیات ماه قبل را،در هر صورت گزینه های متعددی نیز می تواند این تقسیم بندی را تغییر دهد.ازجمله قرارگرفتن در جاذبه های خاص یعنی وقتی یک اردیبهشتی در جاذبه یک بهمن ماهی قرار می گیرد قویاً خصوصیاتش تغییر میکند حتی با سرعت خیلی زیاد،یا وقتی کسی در جاذبه سیستمی قرار میگیردخیلی زود تغییر میکند. اما باید توجه داشت که هر کس در جایگاه خودش و با استفاده از نقاط قوت خدادای خودش بسیار می تواند موفقتر باشد با شناختن نقاط ضعفش هم همین طور، وقتی ما به هر دلیلی سعی میکنیم نقش دیگران را بازی کنیم ،با توجه به اینکه ممکن است ابزار لازم را در اختیار نداشته باشیم نمی توانیم در نقش او ایفای نقش موثری را داشته باشیم ولی می توانیم از ابزار های کارآمد خود استفاده کنیم وبیشترین بهره وری را داشته باشیم. این بحث را در بخش "نقش دیگران را بازی نکنیم "مفصلاً باز میکنیم.

سنگهای متناسب با ماه تولد

این تقسیم بندی بر اساس سالها مطالعه و تجربه چهره به چهره انجام شده ودلائل آن که همگی بر اساس خصوصیات اخلاقی مشترک و نوع بیماریهای مشترک  متولدین هر ماه و رابطه آن باخصوصیاتیست که در سنگها هست .این خصوصیات درمحل فروشگاه مکتوب وموجود است با مراجعه به کتابهای موجود در بازار و همین طور سایت های مرتبط خواص سنگهای اول و دوم خود را بخوانید و ببینید چقدر با شما هماهنگ است.

 

فروردین: رنگهای قرمز.

یاقوت قرمز،عقیق قرمز، عقیق سلیمانی، مرجان وفیروزه

اردیبهشت:رنگهای سبز،سفید،صورتی

زمرد،کوارتزصورتی یا سفید،فیروزه،آ کوامارین ،تورمالین سبز،عقیق شجر

خرداد:رنگهای آبی،نیلی وسفید.

کوارتزسفید (در)، فیروزه ،یاقوت کبود، آمیتیست ،آکوامارین،

تیر:رنگهای سبز وآبی.

زمرد، عقیق قرمزیمن ،زبرجد،فیروزه،یشم،گارنت،جید، تورمالین سبز

مرداد:رنگهای زرد ،نارنجی وطلائی. (به شرط این که چشمانشان ضعیف نباشد .درغیر این صورت از سنگهای آبان استفاده شود)

عقیق زرد یا نارنجی، زبرجد،فیروزه، یاقوت زرد،سیترین،کهربا،

شهریور:رنگهای آبی.

یاقوت کبود،کوارتز، چشم ببر، عقیق کبود،فیروزه ، آمیتیست و لاجورد–عقیق سرخ

مهر: رنگهای سبز،سفید،صورتی

زمرد، کوارتز،فیروزه،آ کوامارین ،تورمالین سبز،عقیق شجر

آبان:رنگهای آبی،نیلی و بنفش.

فیروزه،عقیق قرمز،آمیتیست،یاقوت کبود،لاجورد- در گاهی موارد زبرجد و زمرد

آذر:رنگهای آبی تیره وبنفش.

فیروزه، توپاز آبی، یاقوت کبود،لاجورد،آمیتیست

دی:غیر از زرد همه رنگها به ویژه آبی ،نیلی،بنفش

فیروزه،عقیق سلیمانی، یاقوت کبود ،لاجورد،آمیتیست،

بهمن:رنگهای آبی ،نیلی،بنفش

آمیتیست،فیروزه، یاقوت کبود، لاجورد، توپاز آبی،

اسفند: رنگهای آبی ،نیلی،بنفش

یاقوت کبود ،توپاز آبی، فیروزه، آمیتیست، لاجورد ،

طبقه بندی: علوم غریبه، 
برچسب ها: سنگهای ماه تولد،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ