تبلیغات
علوم غریبه،حروف ابجد،حروف ابجد کبیر،فال حروف ابجد،جدول حروف ابجد،استخاره با حروف ابجد - درك و تفسیر هاله,متافیزیک
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

علوم غریبه،حروف ابجد،حروف ابجد کبیر،فال حروف ابجد،جدول حروف ابجد،استخاره با حروف ابجد
 

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 توسط آذرمنش 09352191655 http://inforosh.com
درك و تفسیر هاله قسمت دوم
درك و تفسیر هاله2

تفسیر آنچه درك می‎كنید


در ابتدا ممكن است درخششی به رنگ سفید مایل به آبی در اطراف سر و بدن سوژه مشاهده كنید. آنچه می‎بینید كالبد اتری است. كالبد اختری ( یك سطح خارج از كالبد اتری ) جایی است كه درك رنگها آغاز می‎شود. هر چه به طرف سطح خارج هاله می‎رویم مهارت ما نیز باید خالص‌تر شود، زیرا هر چه از كالبد اتری به طرف كالبد اختری / عاطفی، كالبد ذهنی و بالاخره كالبدهای معنوی می‎رویم انرژی خالص‌تر و ظریف‌تر می‎شود. رنگهایی كه در فاصله‌ی 30 سانتی‌متری از بدن دیده می‌شوند مربوط به احساسات هستند، 30 سانتی‌متر دوم یا همین حدود مربوط به افكار، و بعد از آن مربوط به موضوعات معنوی است.

اطلاعات زیر درباره‌ی رنگها و معانی آنها به عنوان راهنمایی‌های كلی برای شما بیان می‎شود. به هر حال، در همه‌ی تجربیات شما مخصوصاً در موضوعات روحی / معنوی قضاوت نهایی به عهده قوه‌ی شهود شما است.

رنگمایه‎ها و رنگهای خالص و ملایم نشانگر انرژی مثبت یا سالم و ناب هستند. هرچه رنگ روشن‎تر و خالص‌تر باشد، انرژی مثبت‌تر است. هر چه رنگ تیره‌تر یا سنگین‌تر باشد، انرژی بیشتر آلوده به منفی گرایی، عدم تعادل یا ترس است. هر رنگ دارای سایه‌های ( تونالیته‎های ) بی‌شمار است، بنابراین فریب سادگی ظاهری لیست زیر را نخورید.

رنگ قرمز خالص و روشن در هاله بیانگر تمایل به مادیات است. شخصی كه این رنگ در هاله‌ی او غالب است فردی ورزشكار یا شهوانی، پرشور، با اراده و یا قوی است.درخشش‌های قرمز رنگ اغلب نشانه‌ی خشم، قرمز تیره ( متمایل به آلبالویی ) احتمالاً نشانه‌ی شهوت، و قرمز مات اغلب نشانه‌ی رنجش و ناخشنودی است. در بررسی هاله از لحاظ بیماریهای جسمی، قرمز اغلب نشانه‌ی تحریك بیش از حد یا التهاب در آن ناحیه است.

نارنجی خالص نشانگر خلاقیت و عاطفه است. این رنگ اغلب شجاعت و شادی را نشان می‎دهد. نارنجی كدر می‎تواند نشانه‌ی تكبر و غرور باشد.

رنگ زرد خالص بطور خیلی شایع در اطراف سر مردم دیده می‎شود. این رنگ نشانگر تفكر و خرد است، و وفور رنگ زرد در هاله نشانه‌ی یك فرد اندیشمند است. این رنگ همچنین می‎تواند نشانه‌ی شادی و سرزندگی، یا خلق و خوی شاد باشد. زرد ناخالص می‎تواند نشان دهنده‌ی مشغله‌ی شدید ذهنی و عدم تعادل فكری، یا شخصی با ذهن بسته، متعصب یا خرده گیر باشد.

سبز روشن و خالص نشانگر شفا و رشد است، و اغلب مشخص كننده‌ی یك شفاگر است. بسیاری از پرستاران و شفادهندگان طب جایگزین، این رنگ را به صورت غالب در هاله‌ی خود دارند. پزشكان نیز ممكن است این رنگ را در ها‎له‌ی خود داشته باشند، اما همچنین ممكن است هاله‌ی آنها بیشتر به رنگ زرد به نشانه تفكر تمایل داشته باشد. رنگ سبز نشانه‌ی مهربانی و دلسوزی نیز هست. سبز كدر نشانه‌ی حرص و طمع است.

ممكن است در هنگام مشاهده‌ی هاله‌ی یك سخنران سایه‎ای به رنگ زرد - سبز كدر و بیمارگونه ببینید. این سایه نشان دهنده‌ی تفكری است كه در خدمت طمع و سودجویی قرار گرفته است و بطور كلی شخصی را نشان می‎دهد كه از تفكر خود برای كسب منفعت و برآوردن نیازهای خود استفاده می‎كند. البته نمی‎خواهیم بگوییم كه همه‌ی سخنوران افرادی سودجو هستند، یا سخنوری پیشه‌ی افراد طماع است! به هر حال اگر در هاله‌ی یك سخنران چنین رنگی را مشاهده كردید بهتر است درباره‌ی او بیشتر تحقیق كنید.

تونالیته‎های ( سایه‌های ) گوناگونی از رنگ آبی در هاله‌ها دیده می‎شوند. رنگ آبی بطور كلی نشان دهنده‌ی آرامش، معنویت و پارسایی است، و در هاله‌ی جویندگان حقیقت قابل مشاهده است. رنگ آبی اغلب نشانه‌ی تكامل روحی / معنوی است. آبی فیروزه‎ای می‎تواند نشانگر یك روح پرشور، جوان، ماجراجو و كنجكاو باشد. آبی سلطنتی روشن نشانه‌ی فرد صادق، درستكار و وفادار است. آبی روشن نشان دهنده‌ی قدرت بالای تجسم و شهود است. رنگ آبی كدر نشانه‌ی افسردگی و تنهایی و همچنین دلهره و نگرانی است.

رنگ بنفش و ارغوانی در هاله نشانه‌ی روحیه‌ی معنوی یا مذهبی است. بنفش سلطنتی، قدرت رهبری و اراده را نشان می‎دهد. بنفش مات نشانه‌ی خودپرستی، تكبر و عقده‌ی دیگر آزاری ( ستمگری ) است؛ چنین شخصی دیگران را به خاطر ضعف‌ها و خطاهای ناخواسته‎شان مورد سرزنش قرار می‎دهد.

رنگ صورتی در هاله بطور كلی نشانه‌ی عشق، عاطفه، مصاحبت و یگانگی و علاقه به زیبایی است. صورتی گرم یا سرخ فام ، عاطفه و ازخودگذشتگی واقعی را نشان می‎دهد. صورتی كدر می‎تواند نشانه‌ی ناپختگی، وابستگی و نیازمندی باشد.

رنگ طلایی نشان دهنده‌ی قدرت، پیشرفت معنوی، ازخودگذشتگی، الهام بخشی و هماهنگی ( هارمونی ) است. طلایی رنگی الهی است.

خاكستری به طور كلی نشانه‌ی ترس است. رنگ خاكستری سایر رنگهای هاله را نیز كدر می‎كند و خلوص آنها را ضایع می‎سازد. نقره‎ای جنبه‌ی مثبت این رنگ است و نماینده‌ی انرژی‎های ایزد بانوها ( الهه‌ها ) است. رنگ نقره‎ای همچنین نشانه‌ی خوشبینی، شهود و بیداری معنوی است.

رنگ قهوه‎ای اگر زنده و خالص باشد نشانه‌ی تعادل فكری و استقامت است. این رنگ دارای یك نوسان زمینی است. رنگ قهوه‎ای كدر می‎تواند علامت انسداد و اختلال در انرژی باشد.

رنگ سیاه می‎تواند نشانه‌ی ترس یا نفرت باشد، همچنین نشان دهنده‌ی مشكلات، عدم تعادل و اعتیادها است. البته سیاه خالص و براق می‎تواند نشان دهنده‌ی حفاظت، رمز و راز یا دانشی باشد كه به طرز عاقلانه حفظ شده است.

رنگ سفید می‎تواند علامت پاكی، خلوص و راستی باشد، اما این رنگ اغلب تركیبی از رنگهای متعدد است كه به خوبی درك و یا تفسیر نشده‎اند. گوی‎های سفید رنگ بالای شانه‎های سوژه اغلب نشانه‌ی نگهبانان معنوی یا فرشتگان محافظ هستند كه در زندگی فرد، مهم و تأثیرگذار هستند.

تركیب رنگها نشان دهنده‌ی تركیب جنبه‎های گفته شده است. مثلاً تركیب آبی / سبز می‎تواند نشان دهنده‌ی فردی باشد كه از طریق جستجوی معنوی برای حقیقت، در حال بهبود است.

در مشاهده‌ی هاله، گوش دادن به ندای شهود خود، برای تفسیر آنچه می‎بینید مهم است. برای درك آنچه می‎بینید از آن سئوال كنید و سیستم ادراك خود را بر پایه‌ی تجربیات خود تقویت كنید.

طبقه بندی: علوم غریبه، 
برچسب ها: درك و تفسیر هاله، متافیزیک،  
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ